Katalogy

Listujte katalogy SIKO, prohlížejte a inspirujte se nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně, podlahu až po dveře! S námi zařídíte celý interiér stylově! Máte rádi papír v ruce?

Katalog Koupelny 2023/2024

Novinky z koupelnového světa. Ať už jde o dlažbu a obklady, které určují základ stylu, o nový koupelnový nábytek, baterie nebo třeba jen o doplňky, které doladí celkovou atmosféru. Vybírejte z nejširší produktové nabídky. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich potřeb.

Katalog Kuchyně 2022

Jak by měla vypadat kuchyně snů? Prolistujte katalog kuchyní, načerpejte inspiraci a vyberte si ze široké škály trendů ze světa kuchyní, spotřebičů i kuchyňských doplňků. S námi naplánujete kuchyni podle svých představ a nebo si vyberete ze skladových kuchyní, které máme ihned k odběru.

Katalog Dveře a podlahy

Do stylového interiéru jedině stylové dveře! Přesně ty najdete v našem katalogu. Vybírejte ze široké nabídky zbrusu nových skladových dveří Naturel, které jsou pro vás připraveny ihned k odběru.

Tou nejčerstvější NOVINKOU jsou podlahové krytiny pro váš interiér, které jsme nově zařadili do našeho sortimentu. Výběr těch nejoblíbenějších nyní najdete v naší nabídce.

Katalog dveří DRE

Katalog dveří POL-SKONE