Katalogy

Listujte katalogy SIKO, prohlížejte a inspirujte se nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně až po dveře! S námi zařídíte celý interiér stylově!

Stylová řešení koupelen a kuchyní

Čerstvá dávka inspirace pro Vaši koupelnu či kuchyni snů.
Hledáte styl, který vám sedne? Do kterého se zamilujete na první pohled? Nechte se okouzlit TOP TRENDY.
Přinášíme vám ukázky těch NEJ stylových koupelen a kuchyní letošního roku. Sami uvidíte, že jejich kouzlu snadno propadnete.

Magazín Inspirace

Hledáte trendy moderního bydlení a svěží inspiraci? Zajímají vás novinky, ukázky stylově zařízených koupelen i kuchyní? Nechcete si nechat utéct moderní technologie a vychytávky do koupelny i kuchyně? Pokud jste na všechno odpověděli „ano“ pak nezapomeňte zalistovat naším Magazínem Inspirace!

Katalog Koupelny 2019/2020

Novinky z koupelnového světa. Ať už jde o dlažbu a obklady, které určují základ stylu, o nový koupelnový nábytek, baterie nebo třeba jen o doplňky, které doladí celkovou atmosféru. Vybírejte z nejširší produktové nabídky. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich potřeb.

Katalog Kuchyně 2019/2020

Jak by měla vypadat kuchyně snů? Prolistujte katalog kuchyní, načerpejte inspiraci a vyberte si ze široké škály trendů ze světa kuchyní, spotřebičů i kuchyňských doplňků. S námi naplánujete kuchyni podle svých představ a nebo si vyberete ze skladových kuchyní, které máme ihned k odběru.

Katalog Dveře 2019/2020

Do stylového interiéru jedině stylové dveře! Přesně ty najdete v našem katalogu dveří. Vybírejte ze široké nabídky zbrusu nových skladových dveří Naturel, které jsou pro vás připraveny ihned k odběru.

ELITE BATH

ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design. Rádi se obklopují „čistou krásou“.