Zámkový Rigid System

Click Rigid System je inovativní systém vinylových podlah, který se vyznačuje snadnou instalací a odolností. Jedná se o ideální volbu pro ty, kteří chtějí krásnou a odolnou podlahu bez nutnosti profesionální instalace.

Klíčové vlastnosti:

  • Snadná instalace: Systém Click Rigid umožňuje instalaci podlah bez lepení nebo hřebíkování. Díly se jednoduše zacvaknou do sebe, čímž se ušetří čas a námaha.
  • Odolnost: Podlahy Click Rigid jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají poškrábání, promáčklinám a oděru. Jsou ideální pro oblasti s vysokým provozem, jako jsou kuchyně a chodby.
  • Voděodolnost: Podlahy Click Rigid jsou 100% voděodolné, takže se nemusíte bát vlhkosti nebo rozlití. Jsou ideální pro mokré prostory, jako jsou koupelny a prádelny.
  • Komfort: Podlahy Click Rigid jsou teplé a pohodlné pod nohama. Jsou ideální pro bosou chůzi a pro použití s podlahovým topením.
  • Všestrannost: Podlahy Click Rigid jsou dostupné v široké škále barev a stylů, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašemu vkusu a dekoru.

PODLAHY

Nově jsme rozšířili naši prodejnu o vzorkovnu podlah a netajíme se tím, že vinyl je náš favorit.  Ale naše nabídka obsahuje i kvalitní plovoucí laminátové a dřevěné podlahy. Na vzorkovně v Kolíně o rozloze 150m2 můžete vybírat z mnoha barevných dekorů.

   Moderní vinylové podlahy svým uživatelům garantují řadu předností, zejména odolnost vůči vodě, příjemnou teplotu, pružnost, tvrdost a současně měkkost povrchu.Vinylové podlahy jsou velice odolné a to i v silně zatěžovaných prostorách. Působí teplým dojmem a jsou příjemné pro bosá chodidla nohou, navíc jsou pružné.Uživatelé ocení snadnou pokládku, ale i snadnou údržbu. 

  Přijďte si vybrat toho svého favorita.

DUB ORLEAN

DUB SIUSI

DUB WOOD

CONCRETE 1

CONCRETE 2

DUB TMAVÝ

 

DUB SVĚTLÝ

DUB WESTERN

DUB SKÁLA

 

DUB MADERIA

DUB ZLATÝ

DUB HAWAI

 

DUB SAHARA

TERRA DARK

DUB RUSTIC

DUB POLÁRNÍ

DUB NORDIC

TERRA LIGHT